Fitness Studio  E n e r g y
Добредојдовте во
Најдобрите соништа се остваруваат кога ќе се разбудиш !
Биди фит...
Биди посилен од твоите изговори !
Докажи се себеси...
Професионален план

Професионален план

Најпрофесионален пристап кон секој клиент, достапни фитнес инструктори во секој момент и пријатна атмосфера и амбиент во кој ќе се почувствувате како да сте дома.

Трансформирајте го Вашето тело

Трансформирајте го Вашето тело

Дозволете нашиот стручен кадар да се погрижи Вашето тело да изгледа онака како што Вие ќе посакате користејќи ги сите наши услуги...

За нас

Fitness Studio Energy е препознатлив по беспрекорната работа од 2002 година и може со право да се каже дека уште од самиот почеток е најопремен и најсовремен фитнес центар, воедно со најдобра локација и цени во Прилеп. Фитнес центарот располага со сопствена продавница за спортски додатоци во исхрана со најголем избор на производи со најдобри цени во градот.

Фитнес опрема

Располагаме со нова и најсовремена опрема во градот.

Energy Shop

Во нашата продавница можете да најдете се за Вашите потреби, од суплементи и фитнес акцесорија како и опрема за боречки спортови.

План за правилна исхрана (Диета)

Ние Ви нудиме подготовка на личен план за правилна исхрана со која ќе ги смените сите Ваши лоши секојдневни навики околу тоа колку, кога и што да се јаде.

Аеробик, Пилатес

Располагаме со слободна спортска сала во ОУ Кочо Рацин со целосна опрема за беспрекорно одржување на тренинзите: татами, топки за пилатес со останати потребни реквизити, како и пријатен амбиент. Тренинзите се водени од професионални и образовани инструктори.

Спа и останати услуги

Во нашиот објект располагаме со Финска сауна, солариум, антицелулитни масажи и апарат за слабеење со електростимулација.

Персонални тренинзи

Персоналните тренинзи ќе Ви овозможат да се чувствувате мотивирани и најбрзо да стигнете до саканата цел, тоа Ви го овозможуваат нашите професионални и образовани инструктори.

Работно време

logologo-shop
Пон – Пет: 09:30 – 22:00
Саб: 09:30 – 21:00

Попуст за членови

Fitness Studio Energy Ви ја нуди можноста да вежбате со фамилијарен попуст, како и организирани групи со склучување на колективен договор со нас.
Red_Special_Sale_Discount_Sticker_PNG_Clipart_Image

Контактирајте со нас

Image background
Loading...

Новости

Energy

Shop

Energy

Shop

Syn Pro Whey 2,04kg & 900g

Syn Pro Whey 2,04kg & 900g

SynPro Whey е протеин од “инстант сурутка” со одличен квалитет. Тој се состои од изолат и концентрат на протеин од сурутка. SynPro Whey е богат со разгранет синџир на Амино киселини (BCAA) и глутамин и речиси и да нема маснотии. Брзо се апсорбира во телото и има висока биолошка достапност. Клучни состојки и функции Ultra Whey Protein 90 XP м-Instanised – Овој изолат на протеин на сурутка (WPI) се добива преку специјален производен метод наречен “novel chilling” или “метод на ултра ладна филтрација”.

SynTsize PUMP 600g

SynTsize PUMP 600g

Tropical, Fruit punch

SynTsize Pump е продукт од најновата генерација кој се користи пред вежбање и го зголемува нивото на енергија во телото, го зголемува волуменот на мускулите, ја оптимизира продукцијата на Адено трифосфат (ATP) и доведува до побрзо опоравување на истите. SynTsize Pump ги пумпа мускулите на зачудувачки начин го зголемува капацитетот на вежбање и растот на мускулите.

Филип Димески
Филип Димески е роден на 01.05.1990 во Прилеп, целиот негов живот тој е посветен на спортот, па тоа го натера и да се запише на ФФК (Факултет за Физичка Култура) во Скопје каде дипломира како професор по физичко воспитание во Јуни 2013 година. Истата година продолжи на последипломски студии на ФФК на насоката Спортски Менаџмент. Моментално е организатор на целокупната работа во Фитнес Студио Енерџи.
Фитнес тренер
Филип Димески
Александра Кедиоска
Aлександра е родена на 19.01.1979 година во Прилеп, нејзиниот живот го поминува посветена на спортот, а од 2007 година започнува да работи како фитнес, аеробик и пилатес инструктор во Фитнес Студио Енерџи. Александра има завршено Факултет за Физичка култура во Скопје, а истиот го завршува нa 19.05.2003 година.
Фитнес, Аеробик и Пилатес тренер
Александра Кедиоска
Фитнес тренерФилип ДимескиФитнес, Аеробик и Пилатес тренерАлександра Кедиоска

БРЕНДОВИ

logo

LAYOUT

SAMPLE COLOR

Please read our documentation file to know how to change colors as you want

BACKGROUND COLOR

BACKGROUND TEXTURE