2019

РАБОТНО ВРЕМЕ ПО ПОВОД ПРЕДСТОЈНИТЕ ПРАЗНИЦИ !!!

НЕРАБОТНИ ДЕНОВИ
↓↓↓
31.12.20218 (понеделник)
01.02.2019 (вторник)
05.01.2019 (сабота)
07.01.2019 (понеделник)

СКРАТЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ
ОД 12:00 до 20:00 часот
↓↓↓
02.01.2019 (среда)
03.01.2019 (четврток)
04.01.2019 (петок)
14.01.2019 (понеделник)

ilinden

По повод државниот празник Илинден 02 Август ( четврток )

Фитнес Студио Енерџи и Енерџи Шоп НЕМА ДА РАБОТАТ

Честит празник :)

Ваш #EnergyPowerHouse

18838724_10213572709771549_2011669773_o

Од денес во редовна продажба е МОНСТРУОЗНИОТ 100% Whey СО ВКУС (чоколадо и ванила) како следбеници на МОНСТРУОЗНИОТ 100% Whey БЕЗ ВКУС И ЗАСЛАДУВАЧИ 890 ден. по ПРОМОТИВНА ЦЕНА ОД 1200 за само 990 денари во пакување од 950 грама.

Вршење на достава низ цела Македонија.

Промоцијата трае до 10-ти Јуни 2017

Напомена: Количините се ограничени на промотивната цена на протеинот со вкус

BEHEMOTH 100% Whey protein – ванила или чоколадо

BEHEMOTH 100% Whey protein – NATURAL FLAVOR

20170305_191827-02

sport-wallpaper-10902741

Од утре 06.03. со сметка над 1000 денари добивате “ФИТ КАРТИЧКА” во Energy Shop со која Ве очекуваат бројни изненадувања во иднина како наши лојални членови и редовни потрошувачи.

Ве очекуваме ?
#fitcard
#loyalmember
#energyshopprilep
#syntech #supplements #allnutrition #olimp #trec #optimum #ironmaxx#accessories #loyalmembers

graphic1

НЕОДОЛИВА ПОНУДА !!!

Направете сметка над 1000 денари од било кои производи во нашата продавница и ќе добиете купон со -20% попуст за еден производ по Ваша желба од палетата на Syntech Nutrition.

ВЕ ОЧЕКУВАМЕ !!!

НАПОМЕНА

*Понудата важи заклучно до 18.Септември 2016

“PURE MUSCLE” МЕСЕЧЕН ПАКЕТ ЗА САМО 1350ден !!!
100% WHEY COMPLEX OLIMP + 100% WHEY PHASE 4DN:
– Вкупно 1145гр – 33 ДНЕВНИ ДОЗИ
– САМО ЗА 1350ден (22евра)

ПРОМОТИВНИОТ ПАКЕТ Е ДОСТПЕН КАЈ НАС, ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ЈАВЕТЕ СЕ НА 070 208 102

Со 100% WHEY PROTEIN COMPLEX добивате:
– НАЈПРОДАВАН ПРОИЗВОД ВО ЕВРОПА
– СОВРШЕН СПОЈ НА ПРОТЕИНИ ВО ЕДНО ПАКУВАЊЕ
– 20 ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ПРОТЕИНСКИ ПОРЦИИ
– УЛТРА ФИЛТРИРАН ПРОТЕИН КОНЦЕНТРАТ И
– НАЈЧИСТА ФОРМА НА ИЗОЛАТ ОД СУРУТКА
– 26гр ПРОТЕИН ВО ЕДНА ПОРЦИЈА
– 6гр БЦАА
– 4,5гр ГЛУТАМИН
– БЕЗ РАСТИТЕЛНИ ПРОТЕИНИ
– ПРЕКРАСНИ ВКУСОВИ

————————————————————————————–

Со 100% WHEY PHASE на 4DN USA добивате:
– 13 ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ПРОТЕИНСКИ ПОРЦИИ
– ВО ЕДНА ПОРЦИЈА (35 gr) ДУРИ 24 гр.ЧИСТ ПРОТЕИН ОД СУРУТКА
– 100 % WHEY PROTEIN – ПРОТЕИН (ХИДРОЛИЗАТ, ИЗОЛАТ, КОНЦЕНТРАТ)ОД СУРУТКА
– MADE IN USA !!!
– ДОСТАПЕН ВО ТРИ ПРЕКРАСНИ ВКУСА
– БЕЗ РАСТИТЕЛНИ ПРОТЕИНИ
– БЕЗ ФИЛЕРИ

Whey Complex 100% 700g -Olimp-

Whey Phase 454g. -4DN-

Напомена: Промоцијата ќе биде достапна во период од 25.07-30.07 или додека имаме на залиха од предвидената количина.