NO REGRETS  1800 ден.   1440 ден.

  • напиток за зголемување на физичкото, психичкото ниво и издржливоста за време на тренинг. Диетален производ наменет за најинтензивните мускулни напрегања, особено за спортисти.

CREATINE MEGA CAPS 1250  1100 ден.   880 ден.

  • OLIMP CREATINE MEGA CAPS е високо микронизирана форма на креатин кој има поголема растворливост и поголема апсорпција на ткивото отколку обичниот монохидрат.
13010847_480066762195881_4446081190866492512_n
ПРИПРЕМЕТЕ ГО ВАШЕТО ТЕЛО ЗА ЛЕТНИТЕ ДЕНОВИ КОИ ДОАЃААТ !

Го зголемува потењето и со тоа го забрзува процесот на топење на несаканите масни наслаги во пределот на половината и стомакот и Ви помага во обликувањето на Вашето тело

Состав: неопрен и најлон
Должина: 100 cm
Ширина: 25 cm
Цена: 550 денари

За повеќе информации:
– Inbox
– Јавете се на тел. 075 208 102

— at Energy Shop.

13001272_480632632139294_7736648888861372475_n

SynPro WHEY протеин од „инстант сурутка“ со врвен квалитет на Syntech Nutrition – ОДЛИЧЕН избор за пролетните денови !

Хранете ги Вашите мускули со ЧИСТ ПРОТЕИН со минимална застапеност на масти и јаглехидрати

ИЗБЕРЕТЕ КВАЛИТЕТ !

SynPro WHEY претставува:
– изолат и концентрат на протеин од сурутка
– богат е со разгранет синџир на Амино киселини (BCAA) и глутамин
– минимална застапеност на масти
– ниско ниво на јаглехидрати
– брзо се апсорбира во телото и има висока биолошка достапност
-добиен со помош на „метод на ултра ладна филтрација“ на ниска температура, што овозможува зачувување на природната структура на протеините
– засладен со сукралоза

Една доза (30 г.) со вкус на чоколадо содржи:
– 23,3 г. протеин
– 1,35 г. масти
– 1,7 г. јаглехидрати

Една доза (30 г.) со вкус на ванила содржи:
– 24,0 г. протеин
– 1,6 г. масти
– 2,0 г. јаглехидрати

Достапен во пакувања од:
– 900 г = 30 дози = 1850 денари
– 2, 04 кг = 68 дози = 3250 денари
Вкусови: ванила и чоколадо

За повеќе информации:
– Inbox
– Јавете се на тел. 048 511 056 или на 075 208 102